2-й рівень

ПРОКАЧАЙ анкету — ТИ в базі MEDIA. Ціна — 150 грн — 2-й рівень!

Повний ДОСТУП, ТИ частина піраміди шоу-бізнесу. Ціна — 300 грн — 3-й рівень!

1. Заповни анкету; 50 грн

2. Отримай доступ до щотижневих кастингів завантаж фото; 150 грн

3. Отримай необмежену кількість разів дійти до вершини піраміди та завантаж відео; 300 грн

Розпочни займатися собою — відвідай CASTING отримай власний доступ.

  1. Початковий рівень. Обов’язкове вміння себе представити на камеру.

[Ім’я, Прізвище, вік, короткий опис про себе, власний номер телефону]

2. В наявності необхідно мати фото-портфоліо (два образи високої якості). Досканало розповідати три скоромовки. Знати на пам’ять три вірші на  різних мовах, вміти співати дві пісні незалежно від рівня музичності голосових, слухових та ритм відчуттів.

3. Маючи необхідний пакет, здолавши перших три кроки піраміди готуймо талант до 4-го рівня. ТИ на арені зірок media простору. Володіючи всіма вміннями, твоє ставлення до навколишнього світу інше, ти швидко йдеш до перемоги. Отримай продюсерські контракти. Опинись в ефірах медіа-простору гри RADIOTV. Йди до фіналу, почни справжню кар’єру. Вже третій сходинці твоя зірка палає, не стій, рухайся — стань зіркою, здолай всі шість етапів та очулюй 7-й — вершину. Будь участником найочікуванішого реаліті-шоу, вже тоді змагайся за право корони та місце  медіа короля або королеви. Проходь далі та дізнавайся всі секрети шоу-бізнесу, отримуй доступ до справжніх зірок, ТИ впевнено скажеш, я одна або один з них, будь серед зірок, будь зіркою RADIOTV, вкладай в найцікавіше — в себе!

4. Вітаю! Тепер тебе бачать всі. Маєш змогу персональної зустрічі з режиссером та продюсером. Ти отримаєш особисті рецензії для найкращого розвитку на шляху своєї зіркової кар’єри, поради, загальну моральну та базову матеріальну підтримку. Відкриєш неочікувані шляхи зіркового розвитку людини, живе спілкування з культовою людиною, режисером та власником телеканалу RADIOTV, засновником легендарного рок-клубу LENIN та автором Фабрики проектів Ігорем Ратушним.

РЕЄСТРАЦІЯ

1

2

3